Nieuw PIBO-busje

Op de PIBO-campus werd namiddag het nieuwe busje voor leerlingenvervoer ingehuldigd. Zakelijk directeur Bart Bisschops van het Limburgs provinciaal onderwijs overhandigde de sleutels aan directeur Elly Vanspauwen.
“Het oude busje is ondertussen al 12 jaar oud en wordt heel intensief gebruikt”, weet directeur Elly Vanspauwen. “Omdat onze leerlingen vaak op verplaatsing gaan voor hun praktijklessen, moeten we beschikken over degelijk en veilig vervoer. Dit extra voertuig zal ons in staat stellen nog meer praktijken te laten plaatsvinden in agrarische bedrijven zodat onze leerlingen een realistisch beeld krijgen van een land-of tuinbouwbedrijf. Daarnaast gaan de leerlingen van onze natuurrichtingen ook vaak op werkbezoek naar natuurgebieden om daar de fauna en flora te bestuderen.” De Ford Transit Custom kost 28.500 euro. Er is plaats in voor 8 personen + de chauffeur.